Накресліть координатний промінь, узявши за одиничний відрізок чотири клітинки зошита. Позначте на

промені точки А(2), В(3), С(5,5) та точку К, координата якої є середнім арифметичним координат заданих точок.

Ответы на вопрос

Отвечает Павленко Евгений.

Ответ:

К = (А+В+С) : 3 = (2+3+5,5) : 3 = 10,5 : 3 = 3,5

0,1 = 4кл. (клітини)                    

Пошаговое объяснение:

Щоб отримати точку К ми додаємо 3 точки (А, В та С) та ділемо на їхню кількість (наприклад точок 4, тоді ділемо на 4). Щоб правильно зробити середнє арифметичне, потрібно спочатку додати, а потім поділити на їхню кількість.

Схема:

(А+В+С):3

на фото, як приклад, так позначити далі.

А над променем писати точки