Виразіть у квадратних сантиметрах 15м² 2 дм²


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Диана.
Для перетворення площі з квадратних метрів на квадратні сантиметри потрібно помножити на коефіцієнт перетворення.

1 квадратний метр = 10,000 (100 см × 100 см) квадратних сантиметрів.

Тому, щоб перетворити 15 м² 2 дм² на квадратні сантиметри, спочатку переведемо 15 м² у квадратні сантиметри, а потім додамо 2 дм², переведені також у квадратні сантиметри.

15 м² = 15,000 квадратних сантиметрів (15 м² × 10,000 см²/м²)

2 дм² = 200 квадратних сантиметрів (2 дм² × 100 см²/дм²)

Тому загальна площа становить:

15 м² 2 дм² = 15,000 квадратних сантиметрів + 200 квадратних сантиметрів = 15,200 квадратних сантиметрів.
Отвечает Климова Настя.

Ответ:

15м^2=150000см^2

2дм^2=200см^2

Пошаговое объяснение:

150000+200=150200см^2