Сос хелп срочно 2³*5*х+1²=9² уравнение


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

х=2 я сама не оч шарю а то я не заучивала

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

Давайте розв'яжемо це рівняння:

2³ * 5 * x + 1² = 9².

Спростимо обидві сторони:

8 * 5 * x + 1 = 81.

Помножимо 8 і 5:

40 * x + 1 = 81.

Віднімемо 1 від обох сторін:

40 * x = 81 - 1,

40 * x = 80.

Тепер поділимо обидві сторони на 40:

x = 80 / 40,

x = 2.

Отже, рішенням рівняння 2³ * 5 * x + 1² = 9² є x = 2.