Подай звичайний дрiб у вигляді десяткового і виконай 1) 1/4 +0,49;2) 17/20 - 0,5; 3) 3/5•17; 4)

17/25 • (2,9-2,2). ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мышкин Игорь.

Ответ:

Звичайні дроби можна перетворити у десятковий вигляд, діленням числа з чисельника на число з знаменника. Ось вирішення задач:

1) 1/4 + 0,49 = 0,25 + 0,49 = 0,74

2) 17/20 - 0,5 = 0,85 - 0,5 = 0,35

3) 3/5 • 17 = 0,6 • 17 = 10,2

4) 17/25 • (2,9 - 2,2) = 0,68 • 0,7 = 0,476