Найдите разность х-у, если |3x - 27| +|y - 8| = 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Lewin Al.
Для вирішення цього рівняння обговоримо, як виразити `x` та `y`. Враховуючи, що вирази у модулях повинні бути невід'ємними, щоб сума була рівною нулю, обидва вони мають бути рівні нулю:

1. |3x - 27| = 0
2. |y - 8| = 0

Розглянемо обидва вирази окремо:

1. |3x - 27| = 0:
Щоб вираз у модулі був рівний нулю, сам вираз також повинен бути рівним нулю:
3x - 27 = 0
Тепер розв'яжемо для `x`:
3x = 27
x = 27 / 3
x = 9

2. |y - 8| = 0:
Аналогічно, розв'яжемо для `y`:
y - 8 = 0
y = 8

Отже, `x = 9` і `y = 8`. Різниця `x - y`:
9 - 8 = 1.