45:(4-m-m)=3 pppppppppppppppppppp


Ответы на вопрос

Отвечает Великая Милана.

Ответ:

Щоб вирішити це рівняння, спочатку знайдемо значення виразу всередині дужок:

4 - m - m = 4 - 2m

Тепер можемо записати рівняння з урахуванням цього:

45 / (4 - 2m) = 3

Щоб знайти значення m, спочатку помножимо обидві сторони на (4 - 2m):

45 = 3(4 - 2m)

Розкриємо дужки:

45 = 12 - 6m

Тепер віднімемо 12 від обох сторін:

45 - 12 = -6m

33 = -6m

Щоб знайти значення m, поділимо обидві сторони на -6:

m = -33 / 6

Отже, значення m д

m = -33 / 6

Зверніть увагу, що -33 / 6 можна спростити:

m = -5.5

Отже, значення m у даному рівнянні дорівнює -5.5.

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ: Надеюсь материал содержит элементы дроби