Допоможіть, будь ласка! В Ігоря є 84 зошити. 1/6 усіх зошитів у косу лінійку, 2/7 у клітинку, а

решта в лінійку. Скільки в Ігоря є зошитів у лінійку?

Ответы на вопрос

Отвечает Чистяков Богдан.

Ответ:

46 тетрадей

Пошаговое объяснение:

Все тетради = 1

1) 1/6 + 2/7 = 7/42 + 12/42 = 19/42 (часть) - тетради в косую линейку и в клетку

2) 1 - 19/42 = 42/42 - 19/42 = 23/42 (часть) — тетради в линейку

3) 23/42 * 84 = 23/1 * 2 = 46/1 = 46 (тетрадей) - в линейку