Допоможіть розв'язати задачу. Три сестрички - Ольга, Тамара та Марійка допомагали мамі ліпити

вареники. Разом вони приготували 15 вареників. Ольга на 7 вареників більше, ніж Тамара. У Тамари вийшло на 2 менше, ніж у Марійки. Скільки вареників зліпила кожна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюкин Денис.
Ольга - х+5(х-2+7)
Тамара - х-2
Марійка - х
Разом - 15
Маємо рівняння
х+5+х-2+х =15
3х+3=15
3х=12
х=4
Отже, Марійка зліпила 4 вареники,
Тамара зліпила 4-2=2 вареники
Ольга зліпила 9 вареників.