Допоможіть розв’язати задачу,математика 4 клас один лайнер пройшов 360 км , а другий 900 км,

перший лайнер був в дорозі на 3 год менше . Скільки годин був в дорозі кожен лайнер, якщо їх швидкість однакова

Ответы на вопрос

Отвечает Казинник Макс.
1л.-360км,на 3 год пробув менше,ніж 2,?год
2л.-900 км,?год
                                          Розв'язання
1)900-360=540(км)-3 год.
2)540:3=180(км)-за 1год.
3)360:180=2(год)
4)900:180=5(год) 
Відповідь:1 лайнер був в дорозі 2год,2 лайнер 5год.