Якщо ділене 4/13 , дідьник 6/65 , то частка дорівнює?


Ответы на вопрос

Отвечает Коньков Егор.
 \frac{4}{13} : \frac{6}{65} = \frac{4}{13} * \frac{65}{6} = \frac{260}{78} =3 \frac{26}{78} =3 \frac{13}{39}