Допоможіть скласти обернену задачу. Для приготування 6 однакових порцій омлету взяли 12 яєць.

Скільки таких порцій омлету можна приготувати з 18 яєць? ( відповідь 9 порцій)

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

12 яиц=6 порций

Ск.порций из 18 яиц?

1) 12÷6=2(я)- 1 порция

2) 18÷2=9(п)

Ответ: из 18 яиц будет 9 порций


Обратная задача:


Для приготовлкния 9 порций пот ребуется 18 яиц.сколько яиц необходимо для приготовления 6 порций ?

Отвечает Подгайно Аня.
Для приготування 9 однакових порцій омлету взяли 18 яєць. скільки таких порцій можна приготувати з 12 яєць (відповідь 6 порцій)
Или
для приготування 9 однакових порцій омлету взяли 18 яєць. скільки треба яєць , щоб приготувати 6 таких порцій ( відповідь 12 яєць)