Допоможіть скласти три пропорції, у яких значення відношенння дорівнює 0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Таранов Миша.

Например, 1/5+2/10+3/15=(1*3+2*1,5+3)/15=9/15=3/5. Всё просто.