Для того щоб пофарбувати куб з ребром 2 см потрібно 1 грам фарби.Скільки фарби потрібно щоб

пофарбувати куб з ребром 6см?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Никита.

2*2*6=24 площа першого куба

6*6*6=216 площа другого куба

216/24= 9 - у 9 разів більша площа другого куба

1*9=9 грам фарби треба