У трикутнику АВС кут А = 45° кутС = 30° сторона АВ = 3√2. Знайдіть сторону ВС


Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Диана.

Ответ:

Сторона ВС=6 см

Пошаговое объяснение:

У трикутнику АВС ∠А = 45°, ∠С = 30°, сторона АВ = 3√2. Знайдіть сторону ВС.

Теорема синусів:

Сторони трикутника пропорційні синусам протилежних кутів:

\boxed{\bf \frac{a}{sinA}=\frac{b}{sinB}=\frac{c}{sinC}   }

Дано: ΔАВС, ∠А = 45°, ∠С = 30°, АВ = 3√2

Знайти: ВС.

За теоремою синусів маємо:

\sf \dfrac{AB}{sin\angle C} =\dfrac{BC}{sin\angle A}

BC=\dfrac{AB\cdot sin \angle A}{sin\angle C} =\dfrac{3\sqrt{2}\cdot sin45^\circ}{sin30^\circ} =\dfrac{3\sqrt{2}\cdot\frac{\sqrt{2} }{2}  }{\frac{1}{2} } =\bf6   см

#SPJ1