Який кут утворюють стрилки годинника:1)13годин;2)19годин;3)5годин?


Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренко Алёна.

Весь циферблат становить 360°. На ньому 12 поділок (12 годин), отже, один такий поділ становить кут 360/12 = 30°.

1) Між стрілками 12 годин і 1 година рівно 1 поділ або 1 * 30° = 30°

2) Між стрілками 12 годин і 7 годин рівно 7 поділок або 7 * 30° = 210°

3) Між стрілками 12 годин і 5 годин рівно 5 поділок або 5 * 30° = 150°

Відповідь: 30°, 210°, 150°.