Допоможіть будь ласка. Точка А належить відрізку MN. Довжина відрізка МА дорівнює 8 см, а довжина

відрізка МА вдвічі менша від AN. Чому дорівнює довжина відрізка MN?

Ответы на вопрос

Отвечает Косарева Варвара.

Ответ:

24 см

Пошаговое объяснение:

"Довжина відрізка МА дорівнює 8 см, а довжина відрізка МА вдвічі менша від AN."- Тобто, відрізок АN вдвічі більша за МА.

1)8*2=16(NA)

2)16+8=24(MN)

Відповідь:24 см