Зміни відношення дробових чисел відношенням натуральних чисел 1) 3/19÷5/19 2) 0,3 ÷1,5 3)

4/11÷7/11 4) 0,7÷2,1

Ответы на вопрос

Отвечает Головёнкин Андрей.

1) \frac{3}{19}  \div  \frac{5}{19}
 \frac{3}{19}  \times  \frac{19}{5}
 \frac{3}{5}
2)0.3 \div 1.5 = 0.2 =  \frac{1}{5}
3) \frac{4}{11}  \div  \frac{7}{11}
 \frac{4}{11}  \times  \frac{11}{7}
 \frac{4}{7}
4)0.7 \div 2.1
 \frac{7}{10}  \div  \frac{21}{10}
 \frac{7}{10}  \times  \frac{10}{21}
 \frac{1}{3}