20 БАЛЛОВ!!! Знайдіть об’єм: а) куба зі стороною 12 см; б) трикутної призми висотою 7 см, в

основі якого лежить трикутник з основою - 6 см та висотою - 19 см. Маса якого тіла більша, якщо густина куба - 4 г/см³, а призми - 15 г/см³? Как узнать объем? И ещё: За три дні Оксана прочитала 624 сторінок. Відомо, що за другий день вона прочитала у 2 рази більше ніж в перший, а в третій - на 16 більше ніж у перший. Скільки сторінок Оксана прочитала за перший день. Складіть рівняння до задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.

Ответ:

Что бы найти обьём нужно стороны перемножить

Пошаговое объяснение:

Что бы найти объём куба нужно 12*12*12 = 1728

Что бы найти объём треугольной призмы нужно 7*6*19=798

масса тела призм больше

Задача:

х*2+16=624

х=624:2-16

х=312-16

х=306

В первый день она прочитала 306 страниц