Довжина прямокутного паралелепіпеда у 2рази менша від висоти ,що дорівнює 8см.Знайдіть ширину

паралелепіпеда ,якщо його о"бєм дорівнює 96смс куб.

Ответы на вопрос

Отвечает Semenikov Diamond.

Відповідь:

3 см

Покрокове пояснення:

8 / 2 = 4 см (довжина)

Щоб дізнатись розмір сторони паралелепіпеда потрібно його об'єм поділити на площу інших сторін

8 * 4 = 32 см2 (об'єм інших сторін)

96 / 32 = 3 см (ширина)