Відстань між містами А і В дорівнює 32,8 км.З цих міст одночасно в одному напрямку вирушили два

автомобілі.З міста В вирушив автомобіль зі швидкістю 75,3 км/годин,а через 4 години його наздогнав автомобіль,що вирушив із міста А.яка його швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Бердышева Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32,8/(x-75,3)=4

x-75,3=32/4

x-75,3=8

x=8+75,3

x=83,3