п'ятачок зібрав з 12.5 га поля по 1200 ц кукурудзи з 1 га. Для перевезення урожаю він використав

машини кожна з яких перевозила по 2.5 т зробила 6 ходок. Скільки машин використав П'ятачок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Пошаговое объяснение:

1)1200*12.5=15000(ц) кукуруза всього

2)15000:100=150(т) кукурузи

3)150:2.5=60 (м) всього