Карга 3 секундта 45 м кашыктыкка ушады осы жылламдыкпен карга: 1)8 снкундта неше метр кашыктыкта

ушады? 2)75 м кашыктыкка канша уакыт ушады

Ответы на вопрос

Отвечает Слюзкова Вероника.

3 сек - 45 м

V= S/t= 45÷3 = 15 м/с

1) 8 сек - ?

S = Vt = 15 × 8 = 120 м

120 м қашықтық ұшады.

2) ? сек - 75 м

t = S/V = 75 ÷ 15 = 5 с

5 с ұшады.

Отвечает Семкіяш Богдан.

Ответ:

S=Vt=15*8=12м,t=SV=75÷15=5c