Киiз уй табынын диаметри 8 м. Киiз уй табынын айданын табындар помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Турчун Никита.

Ответ:

D=8

r=4

S=nr^2

S=4^2 n=16n