Якщо 300 запитали, чи курять вони, а 234 не палять, який відсоток людей, які курять?​


Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.

Всього = 300

курців = 234

Некурящих = 300 - 234 = 66

Відсоток курців = 66/300*100=22%

Відповідь: 22% людей курять.