У їдальню привезли 4 ящики помідорів по 7 кг у кожному і 5 ящиків огірків по8 кг у кожному .

Скільки всього кілограмів овочів привезли в їдальню.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Вадим.

Ответ:

1) 4•7= 28 кг помідорів

2) 5•8= 40 кг огірків

3)28+40= 68 кг овочів

Отвечает Романюк Анастасія.

Ответ:

1) 4×7=28 (кг) - помідорів

2)5×8=40(кг)-огірків

3) 28+40=68 (кг)

Відповідь: усього 68 кг овочів привезли в їдальню.