Для восьми коней на 12 днів заготовили 576кг вівса. Скільки кілограмів вівса слід заготовити для

дев'яти коней на 10 днів за такої самої норми споживання? Розв'язати пропорцією

Ответы на вопрос

Отвечает Луговик Марьяна.

Пошаговое объяснение:

576 кг : (8 шт*12 дн) = Х кг : (9шт*10 дн)

Произведение средних членов равно произведению крайних.

96 * Х = 576*90 = 51840

Х = 51840 : 96 = 540 кг - ответ.