Відомо, що f(x) =x^4-1 , де x=<0 . Знайдіть обернену функцію f^-1 (x)


Ответы на вопрос

Отвечает Турцев Никита.

Пошаговое объяснение:

f(x)=x⁴-1

x⁴=f(x)+1

 x =  | \sqrt[4]{f(x) + 1}  |  \\ x =   - \sqrt[4]{f(x) + 1}  (x \leqslant 0) \\ f ^{ - 1} (x) =  -  \sqrt[4]{x + 1}