помогите решить.Вартість груш 32 грн,а вартість яблук становить одна четверта вартості груп.На

скільки гривень яблука дешевші від груш.​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Елизавета.

Груши - 32 грн.

Яблоки 1/4 от 32 грн.

--------------------------------

1) 1/4 · 32 = 32 : 4 · 1 = 8 (грн.) - стоимость яблок;

2) 32 - 8 = 24 (грн.) - на столько яблоки дешевле груш.

Вiдповiдь: на 24 грн.