Допоможіть будь ласка як записати умову задачі. До свята діти зробили по п'ять гірлянд з квітками

та прапорцями .В одній гірлянді з квітами по 9 квіток, а в гірлянді з прапорцями по 15 прапорців.На скільки більше було пропорців ніж квітів.

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Василий.

Ответ:

на 30 прапорців больше ніж квітів.

Пошаговое объяснение:

С квітками -5 г. по 9кв

С прапорц. -5 г. по 15 пр. _\ на ?

больше

1) 5×9=45 (г) - с квіткамі

2) 5×15=75 (г) - с прапорціями

3) 75-45=30(г) - с прапорціямі больше