До футбольних змагань придбали 4 нові футболки і 3 спортивні кос- тюми. Спортивний костюм у 5

разів дорожчий за футболку. За всю покупку заплатили 1628,3 грн. Скільки коштує футболка, а скільки — спортивний костюм?​

Ответы на вопрос

Отвечает Островская Диана.

Ответ:

футболка коштує 85.7 грн , а костюм 428.5

Пошаговое объяснение:

x=ціна за одну футболку

y=ціна за костюм

4x+3y=1628.3        y=5x

4x+15x=1628.3   19x=1628.3   x=85.7

3y=1628.3  -  4*85.7   3y=1285.5   y=428.5

Отвечает Verevkina Viktoria.

Ответ:

Футболки - 85,7 грн, костюмы - 428,5 - грн

Пошаговое объяснение: