3. Есептерді шығар. а)Кілем - 6 данаКөрпе – 2 дана, 2 есе артыкданаа)Жиналды - 6 көрпе •Калды - ?

дана, 12 дана артық? есе кем​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайковский Антон.

А)Ш:2×6=12

Ж:12 көрпе.

Ə)Ш:12-6=6 12+6=18 18-12=6.

Ж:6 есе кем.