Задача. На книжкову виставку першого дня прийшло 470 відвідувачів.Це на 120 більше ніж другого

дня.Скількі відвідувачів прийшло другого дня?Скількі відвідувачів прийшло на виставку за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Калын Елена.

Ответ:

820.

Пошаговое объяснение:

1) 470 - 120 = 350 - посетителей пришло во второй день.

2) 470+350 = 820 - за два дня.