У день прем'єри вистави всі квитки були продані на загальну суму 4300 грн. Квиток для дорослих

коштував 60 грн, а квиток для дітей — 10 грн.Скільки місць у залі,якщо дорослих було 41?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сила Анна.

Ответ:

41*60=2460грн(з боку дорослих)

4300-2460=1840(заплатили за білети діти)

1840:10=184

41+184=225 місць було усього