Поможіт знайти відповіь. Знайти значення виразів. 30+ а:6. і (30+ а):6, якщо а=18.


Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Степа.

Ответ:

30+а:6=33, (30+а):6=8

Пошаговое объяснение: