Обчисліть зручним способ будь ласка допоможіть але розпишіть цей приклад по діям

33.496+22.07-8.396-15.07

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Пётр.

Ответ: 32,1

Пошаговое объяснение:

            (1)       (3)       (2)

(33,496+22,07)-(8,396-15,07)=32,1

1) 33,496+22,7=55,566

2)8,396-15,07=23,466

3)55,566-23,466=32,1