з двох селищ одночасно вирушили назустріч один одному вантажний і легковий автомобілі. Швидкість

вантажнного авто 56.5 км/годину а легкового в 1.4 раза більша. Знайди відстань між селищами якщл автомобілі зустрілись через 2.5 годин СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.

Ответ:

1) 56,5×1,4=79,1(км/год)- швидкість легкового автомобіля;

2) 56,5+79,1=135,6(км/год)- загальна швидкість;

3) 135,6×2,5=339(км)

P.S. Возможно это неверно