Одночасно в одному напрямі з двох залізничних відстань між якими 84 км. Через 1,5 год відстань

між поїздамискоротилася до 58,8 км. Знайти швидкості поїздів, якщо відомо, щошвидкість одного з них становить 79% швидкості іншого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Анастасия.

Ответ:

1) 72,5-52,8=19,7 (км) на столько увеличилось расстояние между поездами за 1,75 часов

2) 19,7:1,75=394/35 (км/ч) скорость удаления поездов

3) если скорость пассажирского х км/ч, а скорость товарного 0,84х км/ч, то уравнение:

х-0,84х=394/35

х=394/35:016=492,5/7=985/14=70 5/14 (км/ч) скорость пассажирского.

0,84*985/14=59,1 (км/ч) скорость товарного

Пошаговое объяснение:

Отвечает Никулин Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение: