Знайдіть площу прямокутника, одна сторона якого дорівнює 3.5 см, а друга становить 0.8 першої

Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Катюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3.5:100*80=2,8см- друга сторона

s=3.5*2.8=9.8cм в квадрате