З вдох міст назустріч один одному виїхали два автомобілі й зустрілися через 5 годин. Перший

автомобіль до зустрічі проїхав 393,5 км. Швидкість другого автомобіля на 2,6 км/год більша, ніж швидкість першого. Знайди відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Елизавета.

1) 393,5 : 5 = 78,7 (км/ч) - скорость первого автомобиля;

2) 78,7 + 2,6 = 81,3 (км/ч) - скорость второго автомобиля;

3) 81,3 · 5 = 406,5 (км) - проехал второй автомобиль до встречи;

4) 393,5 + 406,5 = 800 (км) - расстояние между городами.

Вiдповiдь: 800 км.