Перша бригада за 6днів пошила 72костюми.скільки костюмів пошиє друга бригада за 4днів якщо щодня

шитиме на 4 костюми більше

Ответы на вопрос

Отвечает Касым Кадыржан.

Ответ:

1)72÷6=12(кост.)-пошила перща бригада за 1 день.

2)12+4=16(кост.)-пошиє друга бригада за 1 день.

3)16×4=64(кост.)

Відповідь:64 костюма пошиє друга бригада за 4 дні.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Уйгурова Кюннэй.

Ответ:304

Пошаговое объяснение:

72 + 4 = 76

76 × 4 = 304