9р+20р+8р мүмкін болған жағдайда өрнекті ықшамда.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пинчук Николай.

Ответ:

37р

Пошаговое объяснение:

Упростить:

9p+20p+8p= (9+20+8)p=37p