Виконайте додавання обираючи зручний порядок обчислення -27+14+(-80)+21+(-28)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мишинева Виталия.

Ответ:-100

Пошаговое объяснение:

-27+14+(-80)+21+(-28)=-27+14-80+21-28=-13-80-7=-20-80=-100