Автомобіль проїхав 251,2км за 3,2 год, а мотоцикліст витратив на ой самий шлях на 0,8 год більше. У

скільки разів швидкість автомобіля більша за швидкість мотоцикліста ? *

Ответы на вопрос

Отвечает Гневашев Лев.

Ответ:

1) 251,2 : 3,2 = 78,5 (км/год)- швидкість автомобіля

2) 3,2+0,8 = 4 (год)- час руху мотоцикліста

3) 251,2 : 4 = 62,8 (км/год) - швидкість мотоцикліста

4) 78,5 : 62,5 = 1,25

Відповідь: у 1,25 разів швидкість автомобіля більша