За робочий день монтажники проклали 67,2м кабелю, що становить 105 %плану.Скільки метрів кабелю

потрібно покласти за планом

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Лена.

1) 67, 2 * 100 % = 0, 672 ( метрів )

2) 0, 672 * 105 % = 70, 56 ( % ) - 105 %

3) 70, 56 - 67, 2 = 3, 36 ( метрів ) -  кабелю потрібно покласти за планом.  

Відповідь: 3, 36 метрів  -  кабелю потрібно покласти за планом.