Допоможіть будласка задача 5 класс Автомобіль проїхав 36% наміченого шляху. Який шлях мав проїхати

автомобіль, якщо він поїхав 108 км ​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Леся.

36%=108км

100%=?км

x/100=108/36

x=(108*100)/36=300км весь путь

Ответ: 300км