Допоможіть це зведене квадратне рівняння 3х+9+х"=0?​


Ответы на вопрос

Отвечает Костина Соня.

Ответ:

3x+9+x"=0

-x"-3x-9=0 | | × (-1)

x"+3x+9=0

a=1 b=3 c=9

D= b"-4ac=3"-1×9=9-9=0

ответ:нет корней