Олівець коштує 3 грн, а лінійка в 4 рази дорожча. Яка ціна лінійки​


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Ответ:

3 × 4 = 12 (грн.)

Відповідь: 12 грн.

Отвечает Фёдоров Паша.

Ответ:3×4=12(грн).

Відповідь:12грн коштуе лінійка.

Пошаговое объяснение: