Щоб надрукувати текст потрібно 20 днів,щодня друкуючи по 3 сторінки.Друкарка виконувала щодня по 5

сторінок.Через скільки днів вона закінчить роботу?Даю 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Алена.

1) 20 · 3 = 60 (стр.) - столько страниц в тексте;

2) 60 : 5 = 12 (дней) - столько дней потребуется.

Ответ: через 12 дней.

Отвечает Balan Sergei.

20*3=60 сраніц в тексті

60:5=12 днів буде потрібно

Вiповiдь: Через 12 днів вона закінчить роботу