У будинку є 16 трикімнатних квартир, що становить 4/21 кількості всіх квартир у будинку. Скільки в

цьому будинку квартир? ПОЖАЛУСТА ПОМОГИТЕ !!!!!!!! ОЧЕНЬ НУЖНО!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

84 квартири

Пошаговое объяснение:

16:(4/21)=16*(21/4)=84