Мама заплатила 80грн за 2 кг винограду і 50 грн за 5 кг яблук.У скільки разів кілограм винограду

коштує дорожче,ніж кілограм яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Витя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1.80/2=40(грн)-ціна 1 кг.винограду

2.50/5=10(грн)-ціна 1 кг яблук

3.40/10=4-у стільки разів 1 кг винограда дорожчий за 1 кг яблук

Отвечает Витвицкий Саньок.

Ответ:

В 4 рази

Пошаговое объяснение:

1) 80/2=40(грн/кг)

2)50/5=10(грн/кг)

3)30/10=4